کیف دوز

خدمات سریع و مطمئن در خدمت شماست

تماس با ما

می توانید اکنون با مشاورین ما در تماس باشید

خدمات ما همیشه با شما!

دانلود اپلیکیشن

چرم مشهد

on دوشنبه, 11 فروردين 1399. Posted in بلاگ

داستان موفقیت شرکت چرم مشهد

چرم مشهد

شرکت چرم مشهد با سابقه‌ای ۱۷ ساله در صنعت چرم کشور، تنها کارخانه‌ای است که زنجیره‌‍‍ کامل تولید محصولات چرمی شامل تبدیل پوست خام به چرم، تبدیل چرم به محصولات مصرفی و عرضه مستقیم محصولات چرمی را در خود دارد. 

f57bed84c097460185f972b25212e389

شرکت چرم مشهد در سال ۱۳۷۵ تاسیس و یک سال بعد راه‌اندازی شده است. این شرکت در شرایطی شروع به کار کرد که صنعت چرم ایران رونق زیادی نداشت و به دلیل مازاد بودن پوست گوسفندی، پوست فرآوری نشده به کشورهای دیگر صادر می‌شد.
در چنین شرایطی، مهندس رضا حمیدی که از کارآفرینان مطرح کشور به شمار می‌رود، تصمیم گرفت که چرخه‌ای را برای تبدیل پوست گوسفندی به محصولات چرمی به وجود آورد تا از این طریق بتواند در صنعت چرم کشور ارزش افزوده و اشتغال ایجاد کند.
 
641d01af71dc49b7bca319f727cce338
 
 «برای انجام هر کاری نیاز به ابزار داریم. هرچه قدر که ابزار دقیق‌تر و استفاده از آن راحت‌تر باشد، کار با کیفیت بیشتری انجام می‌شود. استفاده از نرم‌افزارهای همکاران سیستم در حوزه مالی، سرعت، دقت و کیفیت انجام کار‌ها را بالا برده است.
 
MashhadLeather economy2 1

مهندس حسن نصیریان- مدیرعامل :

 
در حال حاضر که ۱۷ سال از تاسیس این کارخانه می‌گذرد، شرکت چرم مشهد تنها کارخانه‌ای است که زنجیرهٔ کامل تولید محصولات چرمی شامل تبدیل پوست خام به چرم، تبدیل چرم به محصولات مصرفی و عرضه مستقیم محصولات چرمی را راه‌اندازی کرده است. این شرکت هم اکنون ۴۶ فروشگاه در داخل ایران و ۴ فروشگاه در کشورهای استرالیا، مالزی، عراق و بوسنی دارد.
 
شرکت چرم مشهد اولین شرکت فعال در صنعت چرم کشور است که توانسته ایزو‌های کیفیت ۹۰۰۱، ۱۴۰۰۱ و ۱۸۰۰۱ را دریافت کند و همچنین تنها شرکتی است که محصولات چرمی ایران را به خارج از کشور صادر و در قالب فروشگاه عرضه می‌کند.
تعداد نیروهای شاغل در شرکت چرم مشهد در حال حاضر ۴۲۰ نفر است و ۳۰۰ نفر هم به صورت غیر مستقیم با این شرکت کار می‌کنند.

Leave a comment

You are commenting as guest.