کیف دوز

خدمات سریع و مطمئن در خدمت شماست

تماس با ما

می توانید اکنون با مشاورین ما در تماس باشید

خدمات ما همیشه با شما!

دانلود اپلیکیشن

نگهداری صحیح از کیف زنانه

on سه شنبه, 16 -2668. Posted in بلاگ

نگهداری صحیح از کیف زنانه

نگهداری صحیح از کیف زنانه

 

کیف های پارچه ای

کیف پارچه ای مستعد رنگ پریدگی زیر نور آفتاب است و باید از آن ها مراقبت زیادی به عمل آید و با آب و روغن برخورد نداشته باشد. در صورت کثیفی یک فرچه ی مخصوص اجناس پارچه ای  بخرید و با استفاده از خمیر دندان آن را به آرامی پاک کنید. دستمال کاغذی و پاک کن مداد هم بهترن گزینه ها برای پاک کردن آن هستند.

 

کیف چرم مشکی

چرمی سنتی تر است ولی دچار مشکل رنگ دادن می شود. به چرم های مشکی اجازه ندهید که با بقیه ی سطوح تماس داشته باشند و همیشه آن ها را در کیسه های مخصوص نگهداری کنید. وگرنه تغییر رنگ محسوسی را در آن ها مشاهده می کنید. برای پاک کردن از مالیدن الکل روی آن استفاده کنید.

 

کیف چرم رنگی

در معرض نور آفتاب به راحتی رنگ می دهد و باید در کمدهای تاریک نگهداری شود. همچنین وقتی آن را تمیز می کنید هم امکان رفتن رنگ آن وجود دارد. وقتی آن را با حوله پاک می کنید خیلی مراقب باشید.

 

کیف های پر از تزئینات

این کیف ها خیلی به دور و بر خود گیر می کنند و از این لحاظ می توانند آزاردهنده باشند. اگر کلید یا هر وسیله ی آویزان را در آن ها نگاه می دارید سعی کنید ابتدا در دستمال کاغذی بپیچید و سپس داخل آن بگذارید.

51cwEr8tnL

 

مشکلات کیف چرمی

ترک خوردن! چرم نوعی پوست است و ممکن است در طول زمان زیادی خشک شود . حتما باید با محافظ چرم یا اسپری مخصوص آن، آن را تمیز کنید. به محض اینکه ترک بخورد یا پاره شود قابل ترمیم نیست  و باید با پولیش چرم پوشش داده شود. حتما آن را پیش یک حرفه ای ببرید.

 

مراقبت از کیف در حین استفاده

    اول از همه وسایل آرایشی تان را در کیف مخصوص خود نگهداری کنید و مطمئن شوید مداد ها از کیف آرایشتان خارج نشوند.

    کیف را خیلی پر از وسیله نکنید که شکل خودش ا از دست بدهد.

    کیف خود را روی زمین قرار ندهید و یا وقتی جایی ایستاده اید کیف را در گوشه ی دیوار قرار ندهید.

    برای کیف های قفل دار، قفل ها را مدت زمان طولانی بسته نگاه ندارید ، چرا که می تواند باعث به وجود آمدن یک لکه ی سیاه روی آن شود.

 

نگهداری صحیح کیف

بعد از استفاده از کیف اولین قدم خالی کردن آن و گرد گیری آن است. کیف را وارونه کنید و داخل آن را بیرون بکشید و کاملا داخل آن و قسمت هایی که دسترسی به آن ها سخت تر است را تمیز کنید. با اسپری مخصوص چرم و یا نکاتی که در بالا گفته شد آن را تمیز کنید.

حالا که کیف شما خالی و تمیز است باید شکل آن را حفظ کنید. از دستمال کاغذی غیر اسیدی و یک بالش کوچک و یا یک بند به دور آن استفاده کنید. سپس کیف را در جایی بگذارید که از شر گرد و خاک در امان باشد و همچنین نفس بکشد. سعی کنید حتی الامکان وسایل روی کیف شما مثل زیپ یا هر چیز دیگری با کیف دیگری برخورد نداشته باشد، شاید باعث بوجود آمدن لکه شود. بعلاوه اینکه باید مراقب باشید کیف چرمی شما با چیزی برخورد نداشته باشد که باعث تغییر رنگ آن شود.

Leave a comment

You are commenting as guest.