کیف دوز

خدمات سریع و مطمئن در خدمت شماست

تماس با ما

می توانید اکنون با مشاورین ما در تماس باشید

خدمات ما همیشه با شما!

دانلود اپلیکیشن

نوین چرم

on جمعه, 20 -2666. Posted in بلاگ

چگونگی شکل گیری برند نوین چرم

نوین چرم

چگونگی شکل گیری برند نوین چرم

titled

مهدی یوسفی‌فر، متولد اسفند سال 1350  در تهران است؛ مدیرعامل خوش‌فکر نوین چرم که مدت‌هاست مدیریت نوین چرم را به عهده دارد و توانسته در این بین خود را به عنوان یک برند معرفی کند و جا بیندازد. او در این مدت کاملا موفق بوده و توانسته یک سروگردن بالاتر از رقبای خود باشد. وي در زمینه تبلیغات متفاوت محصول خود بسیار موفق بوده و توانسته تبلیغاتش را با هنر و ورزش تلفیق کند. تنها آرزویش این است تا چرم ایرانی را همچون زعفران، فرش و خاویار در تمام دنیا معرفی کند.

 imagecontroller15

 به‌واسطه شغل پدرم که در قدیم به شغل شریف قصابی مشغول بود با پوست و دام آشنا شدم، متاسفانه به دلیل علاقه نداشتن به تحصیل در سال 68 یک کارگاه کوچک کمربندسازی راه انداختم که می‌توان گفت بحث جدی تولید برای من از همان زمان آغاز شد. در آن دوران علاقه زیادی به ورزش داشتم و به رتبه‌هایی هم رسیدم ولی باز علاقه‌ام به کسب و کار مرا به سمت تولید کشاند. در سال 72 در خیابان فردوسی به همراه یکی از اقوام، کار تولید و فروش محصولات چرمی را شروع کردیم. در آن سال‌ها در خیابان فردوسی فقط 2مغازه چرم‌فروشی وجود داشت. بعد از ورود

بازارچرم شوروی سابق به ایران به دلیل بودن بهترین دام در ایران کم‌کم خیابان فردوسی از بازار عتیقه‌جات تبدیل شد به بورس چرم.

charm2

فروشگاه‌های زنجیره‌ای نوین‌چرم از سال 1370 در زمینه تولید محصولات از چرم طبیعی در حوزه پوشاک، کیف، کفش، کمربند، اکسسوری و انواع هدایا، شروع به فعالیت نمود. در سال 1382 نام تجاری «نوین‌چرم» را با هدف تولید محصولاتی با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی، برگزید و هم اکنون از پشتوانه بیش از ربع قرن تجربه مفید در شناخت الگوهای رفتاری جامعه ایرانی برخوردار است. اینک با بهره‌گیری از مواد استاندارد و استفاده از چرم مرغوب و حلال در عرصه تولید، با احترام به حق مشتریان گرامی به ارائه خدمات پس از فروش در دفتر مرکزی و تمام فروشگاه‌های خود می‌پردازد.
به‌کارگیری طراحان مطرح بین‌المللی، همکاران دانش آموخته و اهل فن از یک سو و برخورداری از مشتریانی باسلیقه و خوش‌ذوق از سوی دیگر، از افتخارات نوین‌چرم محسوب می‌شوند.
محصولات نوین‌چرم سابقه صادرات به امارات، کویت، ژاپن، مالزی، آذربایجان، قزاقستان و کشورهای اروپایی از جمله آلمان، دانمارک، سوئد، جمهوری چک و روسیه را دارا می‌باشد. همچنین، حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی از جمله نمایشگاه بولونیا ایتالیا، آیسف و آی مد ترکیه از فعالیت‌های شایان ذکر نوین‌چرم در حوزه صنعت چرم، تلقی می‌گردد.
 
 2046 img 2034 thb
 
همچنین در عرصه داخلی کشور نیز، افتتاح فروشگاه در مراکز استان‌ها و نیز رسیدن به جایگاه یک برند ملی و صادرات محصولات چرمی به اقصی نقاط دنیا، از جمله چشم‌اندازهای نوین‌چرم می‌باشد.
 
imagecontroller16

Leave a comment

You are commenting as guest.