کیف دوز

خدمات سریع و مطمئن در خدمت شماست

تماس با ما

می توانید اکنون با مشاورین ما در تماس باشید

خدمات ما همیشه با شما!

دانلود اپلیکیشن

نحوه تمیزکردن کیف های چرم

on سه شنبه, 16 -2668. Posted in بلاگ

نحوه  تمیزکردن کیف های چرم

نحوه صحیح تمیزکردن کیف های چرم

 

تمیز کردن

پیشنهاد می شود حتی الامکان این موارد را انجام دهید! 

راحت ترین روش پاک کردن کیف چرم ،پارچه ی چیت آغشته به آب و چند قطره صابون محلول در آن است. پارچه را به آرامی و در جهت بافت چرم حرکت دهید.داخل کیف چرم هم به اندازه سطح بیرونی آن کثیف می شود.با کمک جارو برقی، سری باریک آن را وصل کنید و در عرض چند ثانیه گرد و خاک داخل کیف را تمیز کنید

 

تمیز کردن نقطه ای

روش های مورد علاقه ی ما برای پاک کردن لکه های سمج جوهر، خون و غذا، مالیدن الکل و آبلیمو به کیف چرم است. از استفاده از دستمال های مرطوب بچه و آرایش پاک کن به طور مستقیم بر روی کیف های چرم خودداری نمایید، در عوض آنها را رقیق نموده و بعد از امتحان نمودن روی یک سطح کوچک کیف چرم (ترجیحا زیر کیف تا نتیجه ی آزمایش علمی تان معلوم نباشد)، با احتیاط استفاده نمایید. برای مبارزه با لکه های روغن کوچک، پودر جاذب (پودر بچه) را بر روی آن بپاشید و بگذارید پودر تمام روغن را جذب نماید.

 3401051

به کیف هایتان رسیدگی کنید

اگر می خواهید کیف های چرم تان بعد از چند سال مانند روز اولش باشد، همانند پوستتان، کیف های چرم نیز نیازمند رسیدگی و توجه هستند. روغن کتان و سرکه ی سفید عوامل نرم کنندگی عالی ای برای نرمی، شاداب و براق به نظر رسیدن کیف های چرم است. کیف های چرم تان را از روغن های نفتی و معدنی که سنگین و مانع نفس کشیدن کیف می شود، دور نگاه دارید.

Leave a comment

You are commenting as guest.