کیف دوز

خدمات سریع و مطمئن در خدمت شماست

تماس با ما

می توانید اکنون با مشاورین ما در تماس باشید

خدمات ما همیشه با شما!

دانلود اپلیکیشن

مارال چرم

on دوشنبه, 11 فروردين 1399. Posted in بلاگ

مارال چرم، برندی موفق در صنعت چرم

مارال چرم

مارال چرم، برندی موفق در صنعت چرم

سید جلال حسینی خواه در سال ۱۳۵۷ در شهر همدان متولد شد و در سال ۱۳۷۴  اولین فعالیت جدی خود را در صنعت چرم در یک کارگاه کوچک، واقع در گوهردشت کرج  آغاز کرد.

4747large

با پشتکار و تلاشی که داشت، توانست طی مدت ۹۰ روز  به درجه استادی نائل گردد و پس از گذراندن دوره سربازی مغازه ای را اجاره  و حاصل درآمد یک ساله  (پس انداز ) خود را صرف تهیه ملزومات کاری کرد.

 4.bag pack leather shiraz outlet nov 2017

پس از زحمات و تلاشی که در راه رسیدن به هدف انجام داد توانست در سال ۱۳۷۵ اولین فروشگاه مارال چرم را به همراه برادر کوچکتر خود، سید جواد حسینی خواه با نام آشیانه چرم طبیعی مارال افتتاح کند.

 سید جلال حسینی خواه در گفتگوی کوتاه می گوید: تفکر اعطای نمایندگی در ذهنم از زمانی ایجاد شد که یک برند محصولات چرمی در استان البرز  آغاز به فعالیت کرد و مارال چرم هم بدون درنگ شروع به تبلیغات و جذب نمایندگی در شهرهای مختلف کرد.

 113725148

 

بعد از این که وسعت کار مارال چرم افزایش پیدا کرد، سیدجلال سعی کرد دانش خود را افزایش دهد و در مورد هر چیزی که در ذهنش سوال پیش می آمد مطالعه و تحقیق کند .

 اغاز جشنواره جوایز بزرگ مارال چرم

 

هم اکنون برند مارال چرم، ۴۰ فروشگاه در سطح کل کشور، با حدود ۵۰۰ نفر پرسنل و به عنوان تولید کننده، وارد کننده و صادر کننده فعالیت دارد و جزو معدود برند های ایرانی است که در خارج از ایران شعبه دارد و در بازارهای بین المللی استرالیا، ایتالیا، قزاقستان و انگلستان خوش درخشیده است.

 5257

با این حال سید جلال می گوید، این روزها با توجه به شرایط تحریم ها کار در خارج از ایران با چالش های فراوانی روبرو است .

 وی در مورد وضعیت مارال چرم در ایران نیز می گوید: به علت تکیه بر سیاست های دولت، دو سال تاریک را سپری کرده ایم اما با این حال ما تمام توان خود را برای توسعه به کار خواهیم بست.

 Hamgardi 54242oa3e64

 

شایان ذکر است: محصولات مارال چرم شامل انواع کیف و کفش، کمربند، پوشاک، اکسسوری و چرم شتر مرغ می باشد ( این چرم بسیار ارزشمند است و مقاومت بالایی دارد).

 

Leave a comment

You are commenting as guest.