کیف دوز

خدمات سریع و مطمئن در خدمت شماست

تماس با ما

می توانید اکنون با مشاورین ما در تماس باشید

خدمات ما همیشه با شما!

دانلود اپلیکیشن

راه های انتخاب و خرید کیف زنانه مناسب

on یکشنبه, 24 -2668. Posted in بلاگ

راه های انتخاب و خرید کیف زنانه مناسب

راه های انتخاب و خرید کیف زنانه مناسب

 

1- در چه مناسبتی می خواهید از آن کیف استفاده کنید؟

 توجه داشته باشید که از این کیف می خواهید در محل کار و برای خریدهای روزانه بهره برید و یا می خواهید در مهمانی استفاده کنید؟چرا که کیف هایی که برای مهمانی ها استفاده می شوند بسیار شیک، مجلل و از لبه های فلزی و یا طلایی ساخته شده است.

 81SBmbs1P9L

2- بودجه خرید کیف را مشخص کنید از قدیم گفته اند هر چه قدر پول بدید آش می خورید

اما فراموش نکنید که کیفیت کیف های مارک را فدای خساست نکنید.

 

3- چه رنگی را انتخاب می کنید؟

اگر قصد استفاده از این کیف در محل کار خود را دارید از رنگ های سیاه، قهوه ای و یا بژ استفاده نمایید. ولی اگر قصد استفاده از آن را در مهمانی دارید از رنگ های قرمز، صورتی و سیاه استفاده کنید چرا که این رنگ ها توجه را به خود جلب می کند.

 

4- سایز مدنظرتان را انتخاب کنید

اگر با خود لوازم زیادی حمل نمی کنید از کیف های پول کوچک استفاده کنید. البته شاید با توجه به حجم بدن خود نیاز به استفاده از کیف های بزرگ تر نیز داشته باشید. ولی جالب است بدانید که شرکت های برند، کیف های زنانه خود را طبق استاندارهای جهانی تولید می کنند، این نکته عامل دیگری است که از خرید کیف مارک دار احساس رضایت داشته باشید.

 51cwEr8tnL

5- به جنس کیف نیز توجه کنید

همیشه از کیف هایی که از چرم طبیعی ساخته شدند توجه نداشته باشید اگر قصد استفاده از کیف برای امور روزمره خود را دارید سعی کنید کیفی با مارک خوب خرید کنید تا ماندگاری زیادی برایتان داشته باشد و زمان طولانی تری از آن استفاده کنید.

Leave a comment

You are commenting as guest.